• tst
  • Tst2
  • Tst3
logo2
HAKKIMIZDA


 

E - Gaz, doğalgazın Türkiye’ye 1986 yılında gelişinden itibaren sektörün içerisinde yer alan ve 30 yıllık tecrübeye sahip olan Makina Mühendisi Enis Eksel tarafından 2003 yılında kurulmuştur.

Doğalgaz yakıcı sistemleri ve doğalgaz armatürlerinde, çevreye duyarlı ve kaliteli ürünleri profesyonel hizmet anlayışı ile sunmayı amaçlayan E - Gaz, sektördeki dünya lideri firmalarla işbirliğini sağladı.

Öncelikle gaz armatürlerinde uzman olan İtalyan MADAS'ın ve daha sonra 2009 yılında dünyanın en büyük brülör üreticisi olan İtalyan RIELLO'nun Türkiye distribütörlüğü E - Gaz tarafından alınmıştır.

RIELLO; 90 yıllık tecrübesiyle dünyada en yaygın kullanılan brülör markasıdır. Ürettiği ürünlerin kalitesinin yanında, yüksek performansı, çevreci teknolojisi ve sıradışı çizgileriyle müşterilerin yüksek beğenisini toplamıştır. Bununla birlikte, bir çok ülkede sahip oldukları yaygın servis 

ağı, distribütör yapısı ve oldukça  geniş ürün yelpazesiyle dünyanın her noktasında  her ihtiyaca yönelik çözümler üretebilmiştir.  RIELLO’nun yıllık üretim kapasitesi 500.000 adet brülör olmakla birlikte, 2014 yılında 400.000 adet satışa ulaşılabilmiştir.

E - Gaz, kısa sürede 85 yetkili servisi ile Türkiye’nin her noktasında müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve kaliteli hizmet verebilen uzman kadrosu ile Riello brülörlerini Türkiye’de de en çok tercih edilen marka haline getirmiştir.  

E - Gaz, RIELLO ve MADAS ürünlerinin yanında, yine doğalgaz yakıcıları ve profesyonel gaz komponentlerinde Schwank, Tecnoclima, Mertik Maxitrol, Prochind distribütörlükleriyle birlikte,  Pietro Fiorentini, ECA-Elster, Actaris/Itron, Kale Kalıp, Batusan, Dungs, Honeywell, Siemens-Landis, Pakkens, RMG, GWF, Dresser, APQ, Imeter markalı mamullerde de hizmet verilmektedir. 

Sektördeki liderliği ve güvenilirliği, uzman kadrosu, müşterilerine verdiği teknik danışmanlık hizmeti, hızlı sevkiyat, sürekli stok bulundurma, satış sonrası hizmet organizasyonu ve etik ticaret ilkeleri doğrultusunda E - Gaz olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duymaktayız.

 

 

E-Gaz - Malz. Müh. Müş. San. ve Tic. Ltd. Şti. - Ferhatpaşa Mah. 49. Sokak No:31-35 3488 ATAŞEHİR / İSTANBUL Tel: +90(0)216 3101900 (Pbx) Faks: +90(0)216 3101901